MiDeer Barevná magnetická stavebnice 100 ks

Garantovaný nákup z Mamito.cz

Skladem • Více variant94 % • 29 661 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 735 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma82 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchodu75 Kč100 % • 288 recenzíDalší informace

Věk od
3 let
Magnetické

• , zakoupeno v Annie´s Books

Je to parádní stavebnice, dostanou ji vnoučata, ale už jsem si s ní trochu pohrála, než ji zabalím. Určitě bude radost veliká.

• , zakoupeno v Chytrá Opička

Produkt znám, děti různého věku stavebnice velmi baví a možnosti s ní pracovat jsou obrovské.

• vzhled
    • balení
    • vše

Naši malí stavitelé už mají s obdobnou stavebnicí zkušenosti a musím říct, že tahle je ještě lepší. 100 ks se zdá jako hodně velké množství, ale když si najednou hrají dvě děti a čtyři dospělí, tak dílky docela rychle dochází. Naprosto stavebnici doporučuji - je krásná, dobře se s ní staví, v balení má i praktickou tašku na převážení a baví jak děti, tak dospělé.

Určení
pro kluky a holky
Počet dílů
100 ks
Věk od
3 let
Magnetické

Magnetická stavebnice MiDeer obsahuje spoustu magnetických dílků, se kterými si děti užijí hodiny zábavy. Součástí sady jsou geometrické tvary v různých barvách, ale také dvě autíčka. Magnetická stavebnice MiDeer je vhodná pro děti od 3 let, ale na své si přijdou i starší, kteří mohou stavět složitější 2D nebo 3D stavby.

Dílky mají vysokou kvalitu zpracování, každý je ultrasonicky uzavřen a obsahuje 6-8 magnetů. Jednotlivé dílky jsou v různých barvách a při kontaktu se světlem působí magicky, neboť při prosvítání přidávají různé odstíny. Magnetickou stavebnici MiDeer je možné kombinovat s dalšími značkami - například Magna Tiles nebo Magnetické stavebnice Connetix, které u nás najdete v různých variantách. Stavbenice je vhodná pro děti od 3 let.

Základní vlastnosti: Magnetická stavebnice (100 ks) | MiDeer

• magnetická stavebnice, se kterou si děti užijí hodiny a hodiny zábavy
  • můžete stavět domy, paláce, garáže, ale také různé obrázky nebo zkoumat barevné odstíny
  • součástí jsou geometrické tvary a také 2 autíčka

• 32 x čtverec
  • 16 x speciální dílky
  • 2 x autíčko
  • 2 x velký čtverec
  • návod a sáček na ukládání stavebnice.

Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice

• Na našem blogu najdete různé  tipy, jak využít magnetické stavebnice.
  • Tvoříme návody na konkrétní stavby, netradiční aktivity s magnetickou stavebnicí a mnoho dalšího.
  • Spoustu videonávodů najdete i na našem instagramu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta94 % • 29 661 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Annie´s Books

• , zakoupeno v Chytrá Opička

• vzhled
    • balení
    • vše

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta94 % • 29 661 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Testuj.to

• krásné pestrobarevné průhledné dílky
    • obsahuje i nápravy pro autíčka
    • velké množství tvarů v jednom balení
    • zkoušeli jsme kombinovat i s další naší stavebnicí Magformers, ale díky jinému tvarování dílců, rozložení a počtu magnetů na jedné hraně nám to nepřišlo moc vhodné

Super magnetická stavebnice s velkým počtem dílků i dvou podvozků pro vytvoření vozidel. Krásně barevně zpracovaná. Umožňuje sestavit rozmanité dvojrozměrné obrazce i trojrozměrné stavby. Dcera si z ní ráda staví hrady pro své figurky. Díky průhlednému provedení vidí dovnitř. Součástí balení je i pytlík na uskladnění, ale u nás se preferuje spíš skladování v krabicích, k tomu bych měla jen jednu výtku, že vrchní barevná část krabice je pro opakované nasouvání příliš těsná a dětské ruce ji tak dřív nebo později poškodí, což je škoda. Jinak moc hezké provedení. Doporučuji.

• petré barvy
    • hezké technické zpracování
    • rozvíjející hračka

Všechny 3 děti (2, 4 a 6 let) jsou ze stavebnice unešení. Jedná se o pěkně zpracovanou stavebnici rozvíjející myšlení. Z počátku skládaly 2D obrazce na koberec, nyní si troufnou i na nějaké prostorové věci.
    Super jsou také podvozky pro auta, ovšem mladší kluci se musí ještě naučit s nimi manipulovat opatrněji, aby je okamžitě nezdemolovali.

• Kvalitní hračka
    • Rozvíjí fantazii
    • Odpovídající cena
    • Doplňky k dokoupení
    • Zabaví na dlouho

Kvalitní hračka, která dopřeje vašim dětem rozvoj fantazie. Velké balení 100ks dostačující, ale určitě dokoupíme další sety, dceru to chytlo (3roky). Krásné barvy. Do nedávna jsem neměla o podobné stavebnici ponětí. Objevila jsem náhodou na netu. Cena odpovídá kvalitě. Zabaví i dospělé. Velmi doporučuji. I designový kousek mohou být stavby nejen v dětském pokoji, ale i obýváku. Ve světle hraje všemi barvami

• Počet dílků
    • Kvalita zpracování
    • Návod na stavění
    • Děti oceňují kolový podvozek

Skvělá magnetická stavebnice, která vyloženě láká k hraní si. Děti staví dle fantazie, ale občas listují návodem a staví dle něj. Barvy nádherné, 100 dílků stačí na takové to domácí stavění :-) Doporučuji i přes vysokou cenu.Děti zabaví na dlouhé hodiny. A používají ji prý i ve školce (záhada tajemné magnetické stavebnice - té nejlepší na světě, maminko - vyřešena).

• Odolnost
    • Barevné provedení

Tuto stavebnici určitě doporučuji koupit dětem, které si rádi staví, naše dcera u ní vydrží půl dne. Stavebnice je krásně barevná z toho je dcera nadšená, může si stavět barevné hrady, jsou tam různé dílky, různé tvary, velikosti. A ty magnetky v každém dílku jsou vážně super, postaví si i veliký hrad a drží.

• Kvalitní zpracování
    • Silné magnety
    • Vzhled i design
    • Zářivé duhové barvy
    • Velké množství kombinací ve stavení
    • Xxx hodin zábavy
    • Nižší pořizovací cena

Stavebnice je jedním slovem dokonalá! Má vysokou kvalitu zpracování a oceňuji silné magnety, díky kterým lze stavět a nic nepadá, postavíte i vysoké stavby nebo můžete stavět domy, paláce, garáže, ale také různé obrázky nebo zkoumat barevné odstíny a dokonce lze stavět i 2D a 3D stavby! Prostě wau! Vzhled i design se mi moc líbí, stavebnice má zářivé duhové barvy. Při kontaktu se světlem působí magicky.
    Je prostě úžasná!

• Variabilní
    • Barevnost
    • Rozvíjení děti
    • Další rozšíření
    • Barevnost

Barevnou magnetickou stavebnici jsme využili pro děti ve školce, děti ji už znaji a využívají i každý den, staví z nich propracované velké stavby. Využili jsme i možnost dokoupeni další rozsireni zviratek a silnic. Perfektní pro rozvoj predmatematickych představ.