Nejnovější recenze ze sekce Ostatní stavebnice

Ověřený zákazník Testuj.to Anette

• kvalita
  • zábava
  • materiál
  • balení

Stavebnice je naprosto skvělá. Pětiletý syn a dcera si s ní opravdu vyhrají. Hned se oba pustil do skládání podle vzoru v letáčku a byli nadšený. Velmi se mi líbí i krásné pestré barvy, materiál krásně odráží světlo a tvoří krásnou duhy po celém pokoji. Doporučuji všem maminkám například jako dárek pod stromeček.

Connetix Tiles 100 ks

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

• Krásné barvy
  • Lehkost skládání
  • Děti zabavila na hodiny
  • Kompatibilní i s jinými stavebnicemi

Nevím, kdo je ze stavebnice víc nadšený, jestli my s manželem nebo děti. Hrajeme si s ní všichni spolu už týden v kuse a stále nás neomrzela. Zpracování je velmi kvalitní, magnetky drží u sebe a líbí se mi pestrost barev a různorodost dílků. Je kompatibilní s jinými značkami stavebnic, což beru jako velké plus. Celkově jsme všichni doma se stavebnicí spokojení a na Vánoce budeme určitě přikupovat další sady :-).

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

• barevnost
  • funkčnost

Velká magnetická sada MiDeer je super hračka pro tříleté děti i pro devítiletého školáka, oba si s ní vyhrají. 100 dílků dává prostor k fantazii na stavbu různých vymyšleností. Dílky do sebe pasují a hlavně drží. Když je stavebnice na sluníčku, barevné odlesky jsou krásné.

Teifoc 4090 Cihličky

Teifoc 4090 Cihličky

Ověřený zákazník Eberry.cz Iva

Zakoupeno v Eberry.cz

Již jsem stavebnici této značky vnukovi koupila a byl nadseny. Tak jsem dokoupila dalsi dílky. Doporučuji pro male stavitele a jejich tatínky !!

L-W Toys Základní set 2000 ks lehký + těžký

GeoSmart Space Ball 36 ks

Ověřený zákazník agatinsvet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2023

Zakoupeno v agatinsvet.cz

• Spokojeni jsme všichni....
eliNeli Skládací kostky - domečky Farma

• Bezpečné zpracování
  • Vzhled
  • Funkčnost
  • Cena odpovídá kvalite

MiDeer magnetickou stavebnici určitě doporučuji. Zaujalo nás její zpracování. Je lehká na to že obsahuje magnety, které jsou zároveň bezpečně schované. Obsahuje hodně dílků tudíž se zní dá postavit hodně věcí. Plus se nám líbil i návod na nějaké stavby a pytlíček na lepší skladování uvnitř. Zároveň jsou dílky dost velké na to aby se ze stavebnicí hráli jak malé tak větší děti třeba i zároveň. To ocení sourozenci. Barevné zpracování je úžasné navíc když nám k tomu svítilo sluníčko.

Janod BricoKids 100 ks

Janod BricoKids 100 ks

Ověřený zákazník woodhračky Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2023

(naposledy upraveno 13. září 2023)

Zakoupeno v woodhračky

Šikovná skládačka pro procvičování motoriky - a skládání baví nejen vnoučka

Ověřený zákazník Testuj.to Mariana

• kvalitní zpracování
  • barevné provedení
  • stahovací pytlík
  • praktický návod
  • variabilita

Velké barevné díly magnetické stavebnice nabízí téměř nekonečné množství nejrůznějších kombinací s nimiž děti vytváří opravdu úžasné stavby. Při hraní tak děti posouvají hranici své fantazie a kreativity na vyšší úroveň a zabaví se na dlouhou dobu. Stavebnice na slunci vytváří nádhernou hru barev.
Jedna z nejlepších hraček, které naše děti mají. Určitě pořídíme další sadu. Stahovací pytlík je super na převoz stavebnice. Provedení je kvalitní a věřím, že vydrží hodně.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Desing
  • Chybí magnet ve špičce trojúhelníku

Stavebnice MIDEER COLORFUL MAGNETIC TILES, má 100 dílů, patří k ní úžasný návod s barevnými obrázky a praktický pytlík.
Kvalita zpracování je bezpečná i pro malé děti. Magnetky uvnitř dílků jsou ukotveny tak, aby nevypadly. Dílky jsou vyrobeny z pevného materiálu.
Stavebnice je určitě vhodná pro děti od 3 let, dokonce si s ní mohou pohrát, vytvářet i dospělí a hledat nové a nové variace stavění.
Rozvíjí dětskou fantazii, můžeme při hře trénovat tvary, barvy, počty a děti to pořád baví, ani nepostřehnou, že se něco naučily.
Ze stavebnice jsme nadšení, má krásný design, 2D a 3D efekt, dílky proti světlu světelkují, je to prostě náš kamarád

Ověřený zákazník Testuj.to Mirka

• Lehká manipulace
  • Hodně toho vydrží
  • Barevný vzhled
  • Pro mladší i starší děti

Na stavebnici mi dal tip starší syn, protože si ji ve školce velmi oblíbil. A já nyní jeho nadšení jen sdílím. Zabaví se on, mladší syn i manžel. Stavebnice je velmi variabilní a dost toho vydrží. V balení je toho hodně, takže nejsou problém ani velké stavby.
Celá naše rodina doporučuje. ?

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

• Velika sada
  • Krasny desing a barvy
  • Kvalitni zpracovani
  • Ruzne tvary

MiDeer Barevná magnetická stavebnice je za nas uplne naprosto skvela stavebnice, obe dcerky (3,5 a 5 let) okamzite zaujala, predevsim svymi krasnymi barvami a ruznymi tvary dilku. Velkou vyhodou jsou dva podvozky aut, diky cemuz si obe dcerky mohou postavit sve vlastni auto.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Design
  • Mnoho tvarů
  • Skladnost
  • Trochu těžší

Stavebnici určitě doporučujeme 10 z 10, určitě zabaví každý dítě jako ty naše (3 a 6) vyhrají si s tím opravdu sami a se svojí fantazii z toho opravdu postaví cokoliv, je výhodou že si jí můžete vzít kamkoliv i sebou, protože je součástí balení sáček.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Kvalita

Stavebnice je kvalitně zpracovaná - syn na ní několikrát šlápnul a nic neprasklo. Barvy jsou hezky syté, magnety drží opravdu pevně, takže lze stavět i složitější konstrukce.
Součástí balení je i sáček na dílky, takže se dětem dobře uklízí. Ja bych raději uvítala nějaký box, ale pytlík je dostačující.
Dále je součástí balení návod s inspiracemi co vše lze z dílků postavit. Rozmanitost dílků je v balení o 100ks dostačující. Kompatibilitu jsme zkouseli jen s magformers a to funguje bez problémů.
Stavebnice zabavila obě mé děti ve věku 3 a 9 let.
Jediné, co bych vytkla, je vyšší cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Barevnost
  • Kombinovatelnost s ostatními stavebnicemi
  • Kvalitní zpracování bez ostrých hran
  • Magnetky nemohou vypadnout
  • Praktické balení se sáčkem pro uchování stavebnice
  • Dílky krásně drží u sebe
  • Různorodé tvary
  • Návod na stavění

Magnetická stavebnice MiDeer je velmi pěkně zpracovaná. Nejen že disponuje několika barvami, ale také obsahuje různé tvary, které dětem zapojují fantazii a vytvářejí tak vždy originální stavby. Hrany stavebnice jsou hladké, nehrozí tak žádné poranění. Perfektně drží a samotné dílky jdou přitom snadno oddělit. Jde snadno kombinovat i s jinými magnetickými stavebnicemi. Syn u ní vydrží dlouhou dobu každý den.
Ke stavebnici je dodán i úžasný pytel, do kterého se dá rychle uklidit a vzít i s sebou na cesty.
Určitě doporučuji koupi této stavebnice, potěší i dospěláky!

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Barevnost
  • Variabilita
  • Děti zabaveny na 1,5h

Pro mě jako pro mámu je super, když dítě vydrží u jedné aktivity déle než 15 minut. S touto magnetickou stavebnicí si hrály 1,5 h. Takže já jsem naprosto spokojená. Dětem se líbí barvičky i možnost postavit domeček, do kterého můžou umístit své figurky. Nejvíc se nám líbí, když postavíme hrad s věžičkami, ten je krásný a velký. Tuto hračku doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jirina

• ano
  • 100%

Stavebnice je naprosto perfektni jak vzhledem tak designem. Je krasne barevna a upouta deti hned na prvni pohled. Jakmile stavebnici videl mali vnoucek hned ho zaujala a zacali jsme stavet podle planku ktere stavebnice obsahuje. Je perfektni a vsem jen doprucuji. Dale stavebnice obsahuje taky sacek ktery se vyuzije na stavebnici aby se nepostracela. Stavime kazdy den je proste super.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25