ZOOB 125

• Kupovali jsme další balení stavebnice na rozšíření
    • Synové spokojení, vyhrají si

Snad jen ta cena

• , zakoupeno v Magnetický svet

Dokoupili jsme větší balení, doma jsme měli jen jednu ze základních sad a nestačila. Nápaditá, kvalitní stavebnice, stavby drží bez problému pohromadě, plast není nijak zvlášť křehký, za asi 5 let hraní se ulomily tak čtyři kostičky.

Doporučuji tento produkt ostatním

Věk od
6 let

ZOOB 125

Vhodné pro děti od 6 let

Balení stavebnice ZOOB 125 obsahuje 125 dílků, schéma představující varianty sestavení, návody s instrukcemi pro vytvoření modelů (např. spirály, vrtulníku, krouny)a mnoho dalšího podle fantazie. Velikost stavebního dílku 6,5cm.

Tvůrcem a výrobcem stavebnice ZOOB je americká firma Infinitytoy Inc. Název je akronymem Zoologie, Ontologie, Ontogeneze a Botaniky. Základem stavebnic je 5 různých dílků, které lze spojit až 20-ti různými způsoby. Velikou výhodou je, že některá spojení jsou polohovatelná. Tím se ZOOB stává velmi kreativní a umožňuje stavět podle vlastní fantazie. Všechny díly stavebnic jsou vyráběny z kvalitního plastu ABS a certifikace podle EN 71 je samozřejmostí.

• , zakoupeno v Pompo.cz

• Kupovali jsme další balení stavebnice na rozšíření
    • Synové spokojení, vyhrají si

Snad jen ta cena

• , zakoupeno v Magnetický svet

Doporučuji tento produkt ostatním

• Velmi inspirativní
    • Pro všechny věkové kategorie

U této stavebnice mohou děti uplatnit svoji fantazii na plno. Nemusí se držet jen návodu, vždy si vymyslí spoustu dalších modelů.

• velmi kreativní stavebnice
    • občas je těžké sestavit podle návodů

velmi dobrá stavebnice, syn je z ní nadšený

kvalitní stavebnice

• , zakoupeno v Dráček.cz

Děkuji za příjemný a rychlý nákup

• , zakoupeno v Magnetický obchůdek

• variabilní, rozvíjí fantazii, naprostá spokojenost, syn 7 let je velmi spokojený, lze složit mnoho různých tvarů:-)))

:-)

• , zakoupeno v Magnetický obchůdek

• Něco nového na zručnost a fantazii pro děti.
    • Nevím.

Nový druh stavebnice pro děti.

• , zakoupeno v Magnetický obchůdek

• Výborná krestivní stavebnice.
    • Syn se s ní seznámil a oblíbil si ji ve školce.
    • Následně si o ni napsal Ježíškovi.
    • NIC

Samotnou mě stavebnice zaujala.
    Pškně se s ní manipuluje a dá se z ní postavit všechno možné.
    Určitě bych všem tento výrobek doporučila.